8168 Gravyr
Benoit Audran, religiöst motiv, motivet: 24x35
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2017 -
2479 Gravyrer
9 st, Religiöst motiv, 12x90
Såld: 350 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
6216 Gravyr
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juni 2012
9369 Gravyrer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 4 juni 2012 -
3159 Gravyr
180-tal, Religiöst motiv, 46 x 37
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2011 -
3321 Gravyr
Såld: 350 kr
Såldes den 12 september 2011
5269 Gravyr
signerad A D, Religiöst motiv, 52x37
Såld: 200 kr
Såldes den 18 april 2011 -
3315 Gravyr
Religiöst motiv, 57x75
Såld: 300 kr
Såldes den 25 april 2005