9148 Väggpendyl
Empirestil, guldbemålad. Höjd: 52 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024 -
5385 Väggpendyl
bemålad, höjd: 50 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 25 april 2016 -
9106 Väggpendyl
1890-tal, Bemålad, höjd: ca 100
Såld: 200 kr
Såldes den 15 december 2014
3447 Väggpendyl
1800-tal, Bemålad, höjd: 60
Såld: 200 kr
Såldes den 16 november 2009 -
8150 Väggpendyl
Bemålad, höjd: 60
Såld: 250 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
3439 Väggpendyl
bemålad/förgylld, H60
Såld: 500 kr
Såldes den 27 oktober 2003
7515 Väggpendyl
bemålad
Såld: 700 kr
Såldes den 28 oktober 2002