3005 Akvarell
Wetterström, Stockholms inlopp, signerad. -22 28x43
Såld: 800 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
1579 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
7050 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juni 2014
6047 Akvarell
otydligt signerad, Stockholms inlopp, 37x45
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2013 -
9276 Akvarell
Såld: 650 kr
Såldes den 30 april 2012 -
5209 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 13 februari 2012
1714 Akvarell
Carl Lindqvist, 1899, Stockholms inlopp, 35x55
Såld: 700 kr
Såldes den 9 maj 2011 -
5025 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 januari 2006 -
6539 Akvarell
Carl Lindqvist, 1899, Stockholms inlopp, 36x83
Såld: 400 kr
Såldes den 26 september 2005