1327 Färglitografi
Lasse Lindqvist, hästar, signerad. Motivet: 54x69
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
3178 Färglitografi
Lasse Lindqvist, 16/100, Klarakvaretern, 25x32
Såld: 100 kr
Såldes den 17 mars 2003
Föremål som liknar färglitografi Lasse Lindqvist
- Träfflista
- alla
- Visa alla