Föremål som liknar signerade

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6414 Vaser
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 4422 Färglitografier
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 4420 Etsningar
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 december 2025