Föremål som liknar ett par
6450 Stolar
ett par, så kallade. Svanstolar, 1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8034 Ljusstakar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 26 januari 2026
1018 Bordsuppsats
Såld: 4.200 kr
Såldes den 26 januari 2026
8184 Spegellampetter
Ett par, bronserade. Höjd: 44 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagbar sits
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8271 Takarmaturer
ett par, med prismor. Diameter: 40 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8345 Bordslampor
ett par, mässing. Höjd: 60 ca
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8019 Skålar
Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 26 januari 2026
8236 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 26 januari 2026