Föremål som liknar Stockholm
7168 Tusch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6303 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6555 Hatt
”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
5021 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 15 december 2025
6071 Tryck
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
6079 Grafiska blad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 december 2025
5286 Väggpendyl
Såld: 800 kr
Såldes den 8 december 2025
3031 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 december 2025
5334 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 8 december 2025