Föremål som liknar Lasse

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8495 Etsning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 5311 Ã–lglas
    12 st, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: 23 cm
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 27 oktober 2025
  • 4253 Färglitografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 4164 Glas
    Såld: 800 kr

    Såldes den 20 oktober 2025
  • 9185 Färglitografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 13 oktober 2025
  • 4147 Snurrstolar
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 6 oktober 2025