Föremål som liknar Erik

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7068 Färgetsning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7126 Gafflar
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6678 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6745 Oljemålning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 1010 Stolar
    Såld: 12.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6505 Blandteknik
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026