GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5384027
nr 538 4027
Tallrikar
Ett par, 17/1800-tal, diameter: 23cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 17:14:55
350 kr
350 kr
400 kr