FURNITURE / Tables / Pedestal 7663018
nr 766 3018
PEDESTAL
early 20th century, painted, height: 85, wear.
Tidigt 1900-tal, Bemålad, höjd: 85
Condition: slitage
300
SEK 300
Monday July 2 2012
at 19:22:44
100 kr
250 kr
200 kr