MÖBLER / Soffor / Soffa 11312437
nr 1131 2437
Soffa
Jugend, Mahogny, längd: 141 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:30:44
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.