KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15042120
nr 1504 2120
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 201/320. Bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:46:51
300 kr
350 kr
21 nov
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert