ART / Oil paintings / Oil painting 13185019

nr 1318 5019

OIL PAINTING

a woman, Monogramsignerad 1945, 58x35 cm, Oil on panel,

Oidentifierad konstnär. Kvinna i folkdräkt. Monogramsignerad, daterad 1945. Olja på pannå, 58x35 cm

SEK 400

Monday April 6 2020
at 18:29:26