KONST / Litografier / Färglitografi 13899196
nr 1389 9196
Arvo Luik
(f. 1949), Estland
Färglitografi, Jordgubbar. Signerad, numrerad 12/200. Motivet: 34x52cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Arvo Luik, född 1949 i Estland, målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:39:44
150 kr
500 kr
2.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)