ART / Lithographs / Linocut 8089072
nr 808 9072
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (b. 1927), husfasader, 1/310, signed, subject size: 50x28 ram saknas,
LINOCUT (F), Svenolov Ehrén (1927-2004), husfasader, 1/310, signerad, motivets mått: 50x28 ram saknas
400
SEK 250
Monday February 18 2013
at 18:03:12
14/2 11:21:46
200 kr
17/2 23:09:08
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén