KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9333352
nr 933 3352
Blandteknik
Leopold Fare (1926-1996), Människor, signerad. , 64x51
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:54:36
18/12 19:05:23
150 kr
21/12 18:49:00