KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12509337
nr 1250 9337
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Blandteknik, "I Fjällstugan", signerad, 41x51
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:26:00
26/4 16:15:55
29/4 19:25:37