ART / Watercolor paintings & Drawings / Miniatyrporträtt 12398630

nr 1239 8630

Miniatyrporträtt

gouache, 19th century, signed. Böttcher, ramens mått: 18, 5x6, Liten kantskada nedtill.

gouache, 1800-tal, signerad. Böttcher, ramens mått: 18,5x6

Condition: Liten kantskada nedtill

1000

SEK 600

Monday Mars 4 2019
at 19:08:30

4/3 17:03:19 1      Vinnande bud

Gouache