KONST / Litografier / Färglitografi 13546218
nr 1354 6218
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/280. Motivet: 46x38cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:50:22
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr