KONST / Litografier / Färglitogrefi 9076019
*
nr 907 6019
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitogrefi, Björn Ekegren (f. 1955), 125/250, signerad, motivet: 33x46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 augusti 2014
kl 19:36:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 13:10:49
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren färglitogrefi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
nr 907 6019
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitogrefi, Björn Ekegren (f. 1955), 125/250, signerad, motivet: 33x46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 augusti 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 13:10:49 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk mÃ¥lare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren färglitogrefi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



