KONST / Litografier / Färglitografi 13396118
nr 1339 6118
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 54x41 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:22:40
31/7 05:41:38
300 kr
3/8 11:39:58