KONST / Litografier / Färglitografi 14513194
nr 1451 3194
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Tulpaner. Signerad, numrerad 263/270. Färglitografi, bildmått: 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:57:48
24/2 22:25:13
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén