KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7769031

nr 776 9031

1700-tal, Jesusporträtt, 71 x 58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.100 kr

måndag 10 september 2012
kl 19:07:45