ART / Lithographs / Serigrafier 11356643
nr 1135 6643
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
5 st i mapp, Lars Norrman (1915-1979), Ute och hemma, sheet: 75x55 ca,
Serigrafier, 5 st i mapp, Lars Norrman (1915-1979), Ute och hemma, bladets mått: 75x55 ca
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
SEK 100
Monday October 9 2017
at 18:23:08
9/10 18:18:08
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman