KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14928100
nr 1492 8100
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Gouache, Lägereld. Signerad, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:49:44
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd
Gouache