KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152088
nr 1615 2088
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, "Gata i vinterljus". Signerad, numrerad 213/220. Bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:40:31
22/4 18:15:55
500 kr
22/4 18:35:31
22 apr