MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 11031101
nr 1103 1101
EARRINGS
Ett pairs, 1930-tal, silver, stålgranater, pärlor, höjd: 5 cm,
Ett par, 1930-tal, silver, stålgranater, pärlor, höjd: 5 cm
400
SEK 450
Monday April 24 2017
at 18:35:33
300 kr
350 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver