KONST / Litografier / Litografi 11565039
nr 1156 5039
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 14/100, med dedikation, bladets mått: 20x15
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:32:30
500 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson