Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 9556260

nr 955 6260

Mattor

2 st, Orientaliska, 58 x 154

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 april 2015
kl 19:51:00