GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee set 10695023
nr 1069 5023
COFFEE SET
18 pieces, Rosenthal, nagg.
18 delar, Rosenthal
Condition: nagg
600
SEK 450
Monday November 14 2016
at 19:37:24
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
400 kr
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
Read more about 50/60-tal