KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062053
nr 1306 2053
Frans Gard
(1892-1978), Sverige
Oljemålning, Solbelysta tallar. Signerad. Olja på duk, 52x66 cm
Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:55:14
6/2 16:34:29
Frans Gard
Läs mer om Frans Gard