KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15443042
nr 1544 3042
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1941, Stilleben, med dedikation, 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:29:28
300 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers