KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10223018

nr 1022 3018

Blandteknik

Dödsmask, 1600-tal, Pehr Brahe, bladets mått: 53x44. Påskrift à tergo

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 29 februari 2016
kl 20:19:25

  • Klassiska