KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624155

nr 1462 4155

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x50, yttermått inklusive ram: 69x57 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 19:14:06

25/4 18:52:33 1      Vinnande bud

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde