KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624155
nr 1462 4155
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x50, yttermått inklusive ram: 69x57 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:14:06
25/4 18:52:33
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde