GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 9693154
nr 969 3154
PLATES
Svalan, Rörstrand, Sweden, wear, damages.
Svalan, Rörstrand
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday June 29 2015
at 19:07:13
25/6 20:04:27
Rörstrand