FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 10695002

nr 1069 5002

SIDEBOARD

Teak, 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 43 cm, höjd: 72 cm, slitage, .

Teak, 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 43 cm, höjd: 72 cm

Condition: slitage,

1000

SEK 2600

Monday November 14 2016
at 20:59:39

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

Read more about 50/60-tal