ART / Etchings etc / Etching 9489442
nr 948 9442
ETCHING
signed, Chartres II, 1964, subject: 58x45 (fuktskador),
Signerad, Chartres II, 1964, motivet: 58x45 (fuktskador)
SEK 150
Monday Mars 16 2015
at 19:14:17
16/3 18:15:58
100 kr
16/3 19:09:17