MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 9401174
nr 940 1174
Skrivskåp
sent 1800-tal, ådringsmålat, 120, djup: 55, höjd: 200, 2-delat
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:47:22
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)