KONST / Litografier / Färglitografi 13162060

nr 1316 2060

Färglitografi

Magdalena Kossakowska. Signerad, numrerad 141/290. Motivet: 56x68 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:23:42