KONST / Litografier / Färglitografi 13273416
nr 1327 3416
Stephen Posen
(f. 1939), USA
Färglitografi, USA. Komposition. Signerad, numrerad 173/300. Oramat löst blad. Motivet: ca 60x86 cm
Stephen Posen, amerikansk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:35:13
1.000 kr