ART / Oil paintings / Oil painting 12177051
nr 1217 7051
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Vinterlandskap med figurer. Oil on canvas, 66x100, lagad duk.
Oidentifierad konstnär. Signerad, Vinterlandskap med figurer. Olja på duk, 66x100
Condition: lagad duk,
700
SEK 350
Monday November 19 2018
at 19:32:46
18/11 16:38:12
300 kr
19/11 18:15:50