KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12461054

nr 1246 1054

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Citronen", Signerad. Olja på duk, 81x63

Utrop:

1.100 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:02:00

22/3 19:00:03 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 1 apr

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano

Oscar Hernandez Soriano