MÖBLER / Bord / Skrivbord 7797460

nr 779 7460

Skrivbord

med uppsats, Sekeslkifte, längd: 105, djup: 60, höjd: 135

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 september 2012
kl 17:03:52