KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16129210

nr 1612 9210

Pastell

Signerad E Mazzoni, 1916, kyrkointeriör, 45x30 cm, yttermått inklusive ram: 55x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:33:47

15/4 18:28:10 1      Vinnande bud