ART / Lithographs / Graphic art 11031572
nr 1103 1572
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Épreuve d'artiste, Karin Dahlin (b. 1975), sheet: 47x45, Löst blad, roe deer,
GRAPHIC ART, EA-upplaga, Karin Dahlin (f. 1975), bladets mått: 47x45, Löst blad, Rådjur
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
400
SEK 400
Monday April 24 2017
at 19:08:55
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr