KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14145326
nr 1414 5326
Pastell
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Stockholm, monogramsignerad. Bildmått: 17x21, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:26:17
23/8 18:19:17