KONST / Litografier / Litografi 9917285
nr 991 7285
Litografi
Tom Moore (f. 1961), 466/490, Elvis Presley, signerad, motivets mått: 87x69
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:44:06
300 kr
400 kr