KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423129

nr 1742 3129

Oidentifierad konstnär. Signerad V Henning, Landskap med gård. Signerad. Olja på duk, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 43x52 cm

Utrop:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:29:49