KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5235150

nr 523 5150

Blandteknik

signerad, kyrka, Amerika 30x40

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 maj 2008
kl 17:49:28

4/5 21:44:26 1      Vinnande bud